ورود به کانون بزرگ سینما مسیحا

 برای عضویت  در کانون سینما مسیحا  فرم پایین صفحه را پر کنید

برای مشاهده اعضای کانون سینما مسیحا به دو فهرست زیر مراجعه فرمایید

این یک کانون سینمایی متفاوت است…

با توجه به اینکه همواره ضرورت ایجاد یک مرجع اطلاعات سینمایی احساس می شد تا کلیه ارکان و عوامل سینمایی از بازیگر،نویسنده وکارگردان گرفته تا تولید و ترابری و تداركات و… هر آنچه در تولید یک فیلم لازم است را معرفي نمايد . سینما مسیحا اقدام به تهیه این بانک اطلاعاتی جامع سینماگران ایران نموده است.

درباره فهرست پیوسته

از همین طریق ازهنرمندان عزیز حرفه ای وپیشکسوت در هر یک از زمینه هایی که مشغول به فعالیت هستند ، تقاضا میکنیم که اطلاعات بروز رسانی شده و تکمیلی خود را که شامل کلیپ انتخابی ، بیوگرافی یا هرآنچه که برای پروفایل خود مناسب میبینند را در اختیار کانون ما قراردهند. تا بعنوان اعضای افتخاری کانون سینما مسیحا در فهرست پیوسته این کانون ثبت و ارائه نماييم

درباره فهرست وابسته

* برخلاف روال رایج کانون هایی که فراخوانهای مقطعی صادر یا اطلاعات شمارا بصورت موقت ثبت می کنند،موسسه سینما مسیحا یک صفحه اختصاصی شامل عکس، مشخصات، رزومه و فیلم نمونه فعالیتهایتان را باهزینه اندک به شما اختصاص می دهد که قابل بروز رسانی و تمدید سالیانه می باشد
* این سایت به گونه ای طراحی شده که تهیه کنندگان ، کارگردانان وکلیه سینماگران همواره از طریق بررسی پروفایل شما، با توانایی های بالفعل و بالقوه شما آشنا می شوند  و قطعا این امرامکان در اختیار گذاشتن شانس مساوی در ارائه تخصص ها و مهارتهای اعضا را به همراه خواهد داشت  و قطعا به انجام پروژه ها به بهترین نحو و متناسب با بودجه ، رتبه، برنامه ریزی و زمان بندی … کمک خواهد کرد
* با یکبار عضویت در کانون ما دیگر نیازی به تست ومراجعات مکرر شما به موسسات فیلمسازی و صرف هزینه ارائه رزومه و حتی ایاب و ذهاب نیست و تنها با یک کلیک رزومه شما قابل ارائه خواهد بود.

لازم به ذکر است همه اعضا میتوانند از خدمات  رفاهی کانون سینما مسیحا بهره مند شوند

سرویسهای  کانون سینما مسیحا

*******

کانون سینما مسیحا = سینما در یک نگاه

*******

آموزش ویدیویی ثبت نام در کانون سینما مسیحا

[no_video mp4=”http://cinemamasiha.com/wp-content/uploads/2016/09/video_2016_09_13_00_17_31.mp4″ loop=”false” autoplay=”false”]

توجه : با توجه به اینکه یکی از اهداف این سایت ارتباط بی واسطه عوامل سینمایی می باشد این فضای گسترده حضور افراد غیر سینمایی ، سودجو و فرصت طلب را همانند سایر سایتها و رسانه های مجازی محتمل میکند . لذا از شما متقاضی محترم خواهشمندیم قبل از ارسال فرم  موارد زیر را به دقت رعایت فرمایند.

  • در فرم عضویت فقط اطلاعات ومطالبی را که ضروریست درج فرمایید
  • آپلود یک عکس تمام رخ بعنوان تصویر شاخص فایل شما ضروریست
  • عکس و فیلمهای ارسالی مناسب با شئونات و قوانین جمهوری اسلامی یاشد
  • در قسمت فرم اطلاعات تماس ، مناسب ترین راه تماس را انتخاب بفرمایید
  • و بعد از عضویت ،توجه داشته باشید که این  یک کانون اطلاعاتی است و هیچ مسئولیت قانونی در خصوص ادعا و ارتباط  اعضا نخواهد داشت . پس دقت کنید ، پیش از عقد هرگونه قراردادی با ئرخواست ارائه  کارت شناسایی معتبر، مجوز فیلم و موسسه مزبوردر زمینه فعالیت مورد ادعا ، از هویت حقیقی یا حقوقی افراد  اطمینان حاصل نمایید و درصورت نیاز و وجود هرگونه ابهام از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استعلام فرمایید.
  • به یاد داشته باشید شما میتوانید در مورد امور حقوقی خود شامل عقد قانونی قرار داد ، شرایط بیمه و …. با گروه حقوقی سینما مسیحا مشورت نمایید.

قبل از ثبت مشخصات خود ابتدا از طریق لینک زیر هزینه عضویت در سینما مسیحا را پرداخت کنید، سپس فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. توجه فرمایید در صورتی که فرم را بدون پرداخت ارسال کنید، مشخصات شما در وبسایت قرار نخواهد گرفت.

[zarinpalpaiddownloads id=”1″]

فرم اطلاعات حقیقی سینماگران

برای قرار گرفتن نام و مشخصات شما در کانون اعضای وابسته سینما مسیحا، فرم زیر را پر کنید،

و سپس ارسال کنید. توجه نمایید که تمامی فیلدها را پر کنید و پس از زدن

دکمه “ارسال” چند لحظه صبر کنید تا اطلاعات شما ارسال شود.

[contact-form-7 id=”12790″ html_class=”default”]